Oferta pracy: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Czempiń
Numer: StPr/24/0224
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czempiń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Najnowsze oferty pracy:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rawicz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

- przygotowanie stanowiska pracy- przyjmowanie dostaw- obsługa kasy fiskalnej- obsługa skanera i urządzeń sklepowych- przygotowywanie towarów do sprzedaży- obsługa klienta- organizacja zapotrzebowania- dbałość o czystosć sklepu Wymagania konieczne:...

Publikacja ogłoszenia: 19.05.2024

Sprawdź ofertę

Miejsce pracy: wielkopolskie / Leszno

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Obsługa gości w lokalu, przyjmowanie zamówień telefonicznych, wydawanie gotowych posilków i napoi dla gości na sali, sprzątanie stolików i sali, obsługa systemu POS Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Śrem

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Sekretarkapn.-pt.: 7-15, 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: zdolność lekarska na wnioskowanym stanowisku

- prowadzenie bieżącej dokumentacji sekretariatu,- przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,- załatwianie bieżących spraw w terenie,- wykonywanie innych czynności związanych z pracą na zajmowanym stanowisku, zleconych przez przełożonych, Wymagania...