Oferta pracy: Kelner - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Kelner - staż
Miejsce pracy: Miejska Górka
Numer: StPr/24/0252
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie sali do przyjęcia gości- nakrywanie stołów do różnych posiłków- przyjmowanie zamówień od gości oraz doradzanie im w wyborze potraw- podawanie potraw i napojów- rozliczanie kosztów konsympcji- porządkowanie stolów po posiłku- komunikowanie się z gośćmi i pracownikami kuchni- dbałosc i rzetelność w wykonywaniu zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miejska Górka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu